Пошук

Опитування

Звідки Ви дізналися про інтернет-магазин club.tk-furnitura.com.ua?

Відповісти
Назва: Категорія:
Код товару: Ціна: від: - до:
Артикул: Розмір: від: - до:

Застібки "блискавка"


Застібки «блискавка» потаємні Застібки «блискавка» для джинсів Застібки «блискавка» спіральні Застібки «блискавка» тракторні
Застібки «блискавка» металеві Застібки "блискавка" стрічка, бігунки

Застібки "блискавка"

(рос. "застежка молния", англ. "zipper")

Виділяють такі основні види застібок:

 

  • Спіральна, або вита застібка (рос. "спиральная, или витая молния", англ. "Nylon zipper") - виготовляється із згорнутого в спіраль синтетичного волокна, яке або намотане на тасьму, або пришито до неї. Волокно формується таким чином, щоб воно утворювало виступи, які зачіпляються за такі саме виступи на протилежному боці.
  • Тракторна застібка (рос. "тракторная молния", "Plastik zipper") за формою віддалено нагадує гусениці трактора. На відміну від спіральної застібки вона складається з окремих пластикових зубців, закріплених на тасьмі. Зубці частіше за все мають форму характерного "грибка" з канавкою, що забезпечує надійне зачеплення, хоча можуть застосовуватися зубці інших форм. Така блискавка зносостійка, але менш міцна, ніж металева або спіральна й використовується найчастіше на верхньому одязі.
  • Металева застібка (рос. "металлическая молния", англ. "metal zipper") схожа на тракторну, але зубці виготовлені з металу - зазвичай латуні або нікельовані. У таких блискавок зубці найчастіше асиметричної форми: кожен зубець має виступ з одного боку й поглиблення з іншого. Така блискавка надзвичайно міцна.

 

Окремо можна виділити потаємні блискавки (рос. "потайные молнии", англ. "Invisible zipper"), у яких зубці прикриті тасьмою та майже непомітні. 

Застібка-блискавка: іх різновиди, конструкція та сфера застосування >>>

 

Якість застібок-блискавок >>>

 

Історія походження застібки-блискавки >>>
Вхід/Реєстрація

Підпишіться на новини:

Вкажіть пошту для новин:

Контакти

Прийом замовлень:

  • (044) 531-93-39
  • (050) 421-93-39
  • (067) 559-93-39

Адреса пункту самовивозу:
м.Київ

  • вул.Старовокзальна, 24, магазин "ФУРНІТУРА"
  • вул. Малишка, 3, магазин "ТКАНИНИ. ФУРНІТУРА. РУКОДІЛЛЯ"